This is your moment!

Ogłoszenie


#1 2012-06-21 20:05:42

wweworld

Administrator

Zarejestrowany: 2012-06-21
Posty: 10
Punktów :   

Speech of the Week - statystyki

NO LIMITS SPEECH OF THE WEEK

1.    TDW No Limits 23/04/2012 – John Cena – „Orti, nie masz kompetencji by być Generalnym Managerem No Limits. Jesteś rozpieszczony do szpiku kości i przesiąknięty nienawiścią. Dla ciebie No Limts i cała federacja to tylko maszynka do zarabiania pięniędzy a nie federacja wrestlingowa, na której gale przychodzą ludzie by zobaczyć krew pot i łzy!... a ty im tego nie dostarczasz. Na najbliższym No Limits zrobię rozp***dol o jakim ci się nigdy nie śniło! Zobaczysz co to znaczy wrestling.”

2.    TDW Last Survive 6/5/2012 – Kane – ” Wszyscy na niego liczą. Kiedy przegra zawiedzie swoich najbliższych. Przegra i po tym jak to się stanie wróci cały w siniakach do domu a jego dziecko powie mu prosto w twarz. „Dlaczego Tato?! Dlaczego?” Powie to ze łzami w oczach ponieważ od tego momentu każdy fan TDW wie że zacznie się moja era. Wasz bohater wam nie pomoże. Będzie leżał tu! Na środku tego ringu, u moich stóp! Wam nie pozostanie nic innego jak tylko płakać nad jego losem ponieważ nie będziecie mieli nic do gadania kiedy przyjdzie decydujący moment w naszej walce. Pas Television, pas publiczności. Pas który trzyma aktualnie największy wojownik i zarazem najbardziej podlizujący się publiczności wrestler. W dodatku jest to osoba która wciska wam historyjki typu „Jestem tu najbardziej doświadczony” , „DX było jednością” , „Shawn nie był lepszy ode mnie, byliśmy równi” To jest typowe ukrywanie emocji które czyhają gdzieś w głębi.”

3.    TDW No Limits 04/06/2012 – Dean Ambrose – „Jednak HHH nie zwrócił na mnie uwagi. Nie wspomniał o mnie ani razu od kiedy ja wydałem swoje oświadczenie, więc teraz może zwróci na mnie uwagę, nie bez powodu przygotowałem tą całą szopkę. Więc wyjaśnijmy sobie coś. Masz Hardcore Championship w swoim posiadaniu, ja jestem młodym, utalentowanym, żądnym wyzwań wrestlerem, który próbuje zmienić TDW na dobre... A do tego, jestem mistrzem walk w stypulacjach Hardcore... Więc czemu do cholery nie jestem mistrzem, tylko ty? Dziad, który niedługo będzie się musiał poruszać na wózku, bo jego ciało zacznie odmawiać posłuszeństwa. niestety, tak bardzo jak bym chciał Cię zmieszać z błotem”

4.    TDW No Limits 41. 18/06/2012 - Batista – „TDW to federacja dla facetów z jajami, takich jak ja, a ty Christina po jutrzejszej walce zaczniesz szukac nowej pracy. Najlepsza dla ciebie praca do kosmetyczka lub stylista. Dlaczego? Bo wyglądasz jak byś wyszedł z salonu piękności. Fryzurka na żelik i gejowska świecąca kurteczka. Żenada. Chris jak już powiedziałem takich ludzi w TDW nie potrzeba. „

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.witosa.pun.pl www.liceum.pun.pl www.vietcongfan.pun.pl www.fenixclan.pun.pl www.ots76.pun.pl